'

Príbeh vtáčích búdok

Džemíky Mojko sú jedinečné ovocné nátierky, ktoré vyrábame špeciálne pre našich najmenších. Preto do nich nepridávame žiadne cukry, farbivá, ani konzervanty. Jednoducho povedané, Mojko je čisto prírodný produkt.

Prírodu máme radi

Aj preto naše aktivity zameriavame na zdravý životný štýl, energiu, zábavu a vzťah k prírode. V tomto duchu sme vytvorili aj prvú kampaň, stavanie vtáčích búdok. Chceli sme, aby sa deti zabavili, niečo nové naučili a vytvorením búdok trošku zlepšili svet okolo seba. Veríme, že sme touto zábavnou súťažou oslovili vás, rodičov, a aj vaše deti.

Súťaž o džemíky

Súťažili sme počas celého októbra a piati z vás vyhrali kompletný rad džemíkov Mojko. Na začiatku všetkého stáli Mojkovia Mani, Dado, Kika a Meri, ktorí sa rozhodli postaviť na zimu vtáčikom búdky. Pri ich plánovaní a príprave sa Mojkovia sem-tam trošku zamotali a tu a tam niečo zbabrali. Vždy ste tu však boli vy, aby ste im poradili ako ďalej. A práve za to sme tých najšťastnejších z vás odmenili veľkou krabicou s malinovými, jahodovými, čučoriedkovými a marhuľovými džemíkmi Mojko.

Pozrite si celý príbeh vtáčich búdok v nasledujúcom videu:

Stiahnite si super omaľovánku:

Nové výhry už čoskoro

Celý príbeh našich štyroch Mojkov, s ich peripetiami aj so šťastným koncom si môžete pozrieť tu. Nezabudnite svojim deťom stiahnuť a vytlačiť Mojko maľovanku, určite sa potešia a perfektne zabavia. No a v neposlednom rade sledujte aj naďalej náš Facebook a náš web mojkovia.sk. Už teraz pre vás chystáme nové, vianočné súťaže a parádne ceny!