Ako sa zapojiť do súťaže?

1. Kúp si v období od 1.10. do 15. 12. 2018 vo svojom obľúbenom obchode (Tesco, Billa, Terno, Coop Trnava, Coop Poprad, Makos, Nitrazdroj) aspoň dve balenia džemíkov Mojko.

2. Obe horné časti obalov vystrihni a pošli poštou na adresu: RISO-R, s.r.o. Košická cesta 2074, 979 01 Rimavská Sobota a my ťa zaradíme do žrebovania. Dva obaly sa počítajú ako jeden hlas.

Ak pošleš napríklad ďalšie tri obaly, bude sa každý jeden počítať ako jeden hlas, čiže takto: prvé dva obaly = 1 hlas, 3 ďalšie obaly = 3 hlasy. Spolu tak budeš mať 4 hlasy.

Súťaž trvá od 1. 10. 2018 do 15. 12. 2018

Štatút súťaže nájdete tu.

Prehľad výhier

1 x Rodinný pobyt na 2 noci v hoteli AquaCity Poprad

Vďaka hlavnej výhre spoznáte nádherný vodný svet Aquacity Poprad! Celá rodina sa môže tešiť na 2 noci v hoteli AquaCity a na atrakcie, ktoré aquapark ponúka. Bude si môcť užiť vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parnú saunu, Mayskú pyramídu a počas letnej sezóny aj vonkajší detský bazén.

www.aquacity.sk

3x FAMILY PACKET – celodenný vstup do Aquaparku pre rodiny s deťmi do 15 rokov.

Užite si krásne chvíle s celou rodinou v Aquacity Poprad! Táto výhra vám zaručí vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku. K dispozícii vám budú vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna, Mayská pyramída a počas letnej sezóny aj vonkajší detský bazén.

www.aquacity.sk

3 x Štýlové drevené detské odrážadlo

Dovoľte svojmu dieťaťu, aby rozvíjalo svoju motoriku. Pomôže mu k tomu aj toto úžasné drevené odrážadlo. Sedlo je nastaviteľné, takže sa ľahko prispôsobí detičkám rôznych výšok. Kolesá sú vyrobené z peny EVA, sedlo je mäkké a pohodlné. Nosnosť odrážadla je až 30kg.

https://www.lovel.sk/product/sk/stylove-drevene-detske-odrazadlo

3x Štýlový teepee stan do detskej izby Dots - Grey / Pink

Úžasný detský stan, ktorý sa hodí do každej izbičky. Je skvelou skrýšou pre deti, ktoré milujú dobrodružstvá. Deti sa v ňom môžu hrať, oddychovať alebo tráviť pokojné chvíľky. Vstup do stanu je zdobený. Je ľahký a je jednoduché premiestniť ho kamkoľvek budete chcieť. Stan je vhodný pre 2-3 detičky.

https://www.lovel.sk/product/sk/detsky-stan-teepee-dots-grey-pink-2

10x Knižka s CD RAŤAPÍŠKA
Meninová oslava s ríbezľovou vôňou

Knižky zo série Raťapíška predstavujú príbehy o malej myške, ktorá na pozadí kamarátskeho príbehu ukazuje deťom pôvod vecí, ktoré poznajú a bežne ich jedia. Deti sa nenásilnou a nevtieravou formou naučia, ako sa vyrábajú rôzne pochúťky pre maškrtné jazýčky a obohatia svoju slovnú zásobu o nové, zaujímavé slovíčka. Atmosféru príbehov dotvárajú nápadité a milé ilustrácie známeho slovenského ilustrátora Ľuboslava Paľa.
Napísala: Alexandra Cvečková

https://www.kamoskaknizka.sk/

2 x Suchý bazén s guličkami
90x30 cm + 200 guličiek

Svetový bestseller konečne aj na Slovensku. Hra v bazéne u detí rozvíja zmyslové vnímanie, zručnosť a koordináciu pohybov. Bazén Misioo s guličkami si zamilujú malé aj veľké detičky. Je pevný, ale pohodlný, štýlový a praktický. Táto výhra skrášli interiér každej detskej izbičky.

https://www.lovel.sk/product/sk/suchy-bazen-pre-deti-okruhly-90x30-cm-200-guliciek-7

2 x Dizajnová detská hra - Človeče nehnevaj sa

Kto by nepoznal legendárnu hru, na ktorej vyrastali celé generácie detí a zdá sa, že budú aj ďalšie? Človeče nehnevaj sa je skvelou hrou pre celú rodinu. Zabavia sa malí aj veľkí, deti aj starí rodičia. Navyše s figúrkami v podobe zvieratiek je to ešte zábavnejšie ako doteraz!

https://www.lovel.sk/product/sk/dizajnova-detska-hra-clovece-nehnevaj-sa/

2 x Detský sivý bubon

Drevený bubon môže byť prvým nástrojom vášho dieťaťa! Populárny nástroj v podobe hračky môže v prvých rokoch života prebudiť záujem dieťaťa o hudbu. Bubon je určený deťom od troch rokov, pre chlapcov aj pre dievčatá.

https://www.lovel.sk/product/sk/detsky-sivy-bubon

2 x vankúš veľryba - blue

Vankúšik veľryba je skvelou dekoráciou do detskej izbičky. Zútulní každý kútik, v ktorom sa deti radi hrávajú. Vankúšik je z veľmi príjemného materiálu, ktorý je bezpečný.
Hodí sa do postieľky, kde deťom spríjemní oddych alebo do hniezd, ktoré sú určené na hranie.

https://www.lovel.sk/product/sk/vankus-velryba-blue

20x balíček 100% ovocných džemíkov Mojko

Džemíky Mojko sú jediné ovocné nátierky na Slovensku určené špeciálne deťom. Nie je v nich cukor, konzervanty, umelé arómy ani dochucovadlá. Sú vyrobené 100% z ovocia. Džemíky Mojko prináša spoločnosť RISO, ktorej výrobky poznáte z pultov všetkých kvalitných sietí supermarketov.